Як підняти собі настрій?

/Files/images/psiholog/91117210_2495462670559370_8689562148046635008_o.jpg

Для збереження психологічного здоров'я дуже важливо піклуватися про свій емоційний стан!

Не секрет, що наш настрій безпосередньо впливає на наше самовідчуття.

Тому, якщо ми відчуваємо, що наш настірй знижується, ми можемо посприяти його покращенню.

Як саме?

Пийте воду, багато води.

Зневоднення може бути причиною поганого настрою, головного болю та відчуття втоми.

Поспілкуйтесь.

Якщо вам тяжко на душі, зателефонуйте близьким. Люди, які щиро вас люблять, зроблять усе, щоби вас підбадьорити. Або ж залетефонуйте давньому другу з яким давно не спілкувались.

Рухайтеся.

Очистіть розум та перезавантажте свої думки за допомогою фізичного навантаження. Походіть, потанцюйте чи побігайте. Це вивільнить ендорфіни та майже одразу додасть вам енергії.

Дихайте.

Приділіть хвилинку тому, щоби розслабитися та глибоко подихати. Кілька таких дихальних пауз на день виведуть із вашого тіла до 70% токсинів, покращать травлення та наситять кров киснем.

Виконайте важливу справу.

Викресливши зі свого списку щось важливе, до чого ніяк не доходили руки, ви відчуєте задоволення та підйом настрою.

З'їжте смачненького.

Імовірно, у вас кепський настрій, бо ви голодні. З'їжте корисний снек, заждіть, поки він засвоїться та продовжуйте займатися своїми справами. Є шанс, що настрій зміниться на краще.

Допоможіть іншим.

Можливо, не лише вас зараз кепсько. Напишіть другові гарного листа чи повідомлення. Зробити щось добре – це швидкий спосіб змусити й себе всміхнутися.

Змініть свій простір.

Кольори дуже сильно впливають на настрій. Червоний та жовтий, наприклад, додають енергії. Придбайте кімнатну рослину, вона зробить повітря коло вас чистішим. Поможе й трохи прибрати. Це наведе лад і в душі.

Зверніться до творчості.

Пишіть, малюйте, слухайте музику, дивіться смішні шоу та переглядайте оптимістичні постери. Створіть собі спеціальний плейлист для поганого настрою та тримайте під рукою блокнот, де можна малювати карикатури. Якщо вже й це не допоможе – задайте в Google "смішні котики".

Зробіть крок назад.

Напишіть список із трьох речей, за які ви вдячні в своєму житті, а ще поміркуйте про те, що могло бути гірше. Дозвольте собі змінювати речі, якими ви не задоволені, зокрема власний настрій.