Булінгу "НІ"

Гімназія - осередок без насильства і цькування!

"Відай людтні крихітку себе.
За це душа поповнюється світлом".

Ліна Костенко

/Files/images/psiholog/bull.jpg

Корисний контент щодо обізнаності правилам поводження у випадках булінгу та його попередження:

Відео "Як боротися з булінгом - поради для дітей"

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player.

Відео "Як запобігти булінгу - поради для свідків"

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player.

Корисне відео "Розваги і безпека в інтернете"

/Files/images/psiholog/viber image 2019-02-19 , 15.20.34.jpg

/Files/images/psiholog/viber image 2019-02-19 , 15.20.49.jpg

Корисні посилання для педагогів і батьків від МОН України щодо попередження і профілактики булінгу:

Кодекс безпечного освітнього середовище. Методичний посібник

Міністерство юстиції в межах проекту «Я МАЮ ПРАВО!» за підтримки МФ «Відродження» та за сприяння Національної поліції України розпочинає інформаційну кампанію #СтопБулінг, орієнтовану на дітей та їх батьків.

/Files/images/psiholog/GettyImages-466502474.jpg

/Files/images/psiholog/liniia-1002.gif

Наш досвід роботи з профілактики булінгу та створення доброзичливої атмосфери у гімназії:

У межах Тижня Толерантності, що проходить у гімназії 12-16 листопада, з метою формування толерантного ставлення до оточуючих, розвитку творчості учнів та активної життєваої позиції всих учасників освітнього процессу учнями старших класів спільно із практичним психологом були проведені уроки толерантності "Всі ми різні - всі ми рівні" для учнів молодших класів.
Під час заходу учні в ігровій та інтерактивній формі познайомилися з поняттям "толерантності", зрозуміли, що всі ми різні, унікальні, проте не дивлячись на усі відмінності, - кожен із нас заслуговує на повагу, ввічливе та доброзичливе ставлення до себе. Адже, всі ми різні, проте всі ми рівні!
16 листопада з нагоди Міжнародного Дня Толерантності у гімназії для учнів старших класів відбувся кінопоказ сиціальниї реклами під гаслом: "Якщо хочеш, щоб світ змінився - сам стань цими змінами". Метою даного заходу було сповнення учнів добром, спонукання їх на добрі справи. Адже ми несемо в світ те, чим сповненений наш внутрішній світ. Після перегляду учні поділилися враженнями, емоціями та дійшли висновку, що дуже багато залежить від них самих.

7 листопада відбулась зустріч учнів гімназії з представниками Головного територіального Управління Юстиції у Харьківській області, під час якої діти опрацювали тему булінгу, його особливостей та попередження.
Спільно із представниками Патрульної поліції м. Харкова для учнів 7-го та 4-го класів був проведений інтерактивний семінар Stop bulling. Під час семінару діти не тільки актуалізували знання щодо теми булінгу, а й переглянули медіаматеріали та пограли у інтерактивні ігри, направлені на виявлення та попередження

фотозвіт заходу

/Files/images/psiholog/liniia-1002.gif

Як побороти булінг: інструкція для дітей, батьків та вчителів