/Files/images/1_2019-2020_nr/місячник библ 2019.jpgwym-1572355983108

У 2019 році Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек проходить з 1 по 31 жовтня.

Оскільки шкільні бібліотеки невід’ємні складові сучасного освітнього середовища Нової української школи, гасло місячника таке: «Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня».

/Files/images/1_2019-2020_nr/б1бл по новому.jpg

Цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек спрямований на реалізацію основних пріоритетів НУШ, зокрема,створення умов для розвитку і самореалізації кожної особистості, формування покоління, яке здатне вчитися упродовж всього життя, продуктивно розв’язувати нагальні проблеми сучасності, розвивати цінності громадянського суспільства.

План заходів до місячника ШБ

В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек "Бібліотека Нової української школи – простір для освітніх можливостей кожного учня" проведені заходи:

Інтелектуально- розважальна гра для кмітливих і начитаних "Країна книг - Бібліотека "

Літературна гра - вікторина "Чарівне коло"

Флешмоб лепбуків ,, Для чого потрібна книга?

Пізнавально-оглядова екскурсія для першокласників

«Подорож до країни Читалії»

/Files/images/1_2019-2020_nr/до бібл.jpg

З метою ознайомлення учнів із роботою бібліотеки, виховання любові та шани до книги, а також формування первинних навичок вміння самостійно орієнтуватися у світі книжок та ознайомлення з правилами поведінки в бібліотеці було організовано пізнавально-оглядову екскурсію для першокласників.

/Files/images/1_2019-2020_nr/1-Вкл в бібл.JPG

Учні 1-В класу завітали до бібліотеки гімназії. Людмила Анатоліївна, завідувач бібліотеки, ознайомила дітей із шкільною бібліотекою.

/Files/images/1_2019-2020_nr/фото, 2.JPG

Маленькі «чомусики» дізналися про походження слова «Бібліотека», познайомилися з мешканцями книжкового міста: підручниками, цікавими книжками та журналами, - які допомагають їм у навчанні та під час дозвілля.

/Files/images/1_2019-2020_nr/фото б3.JPG

Діти ознайомитися з Правила поводження з книгою, та як потрібно вести себе у бібліотеці, а чого не слід робити.

/Files/images/1_2019-2020_nr/фотоб 4.JPG

Першокласники згадали своїх улюблених героїв книжок та впізнавали казкових героїв за малюнками.

/Files/images/1_2019-2020_nr/фотоб 5.JPG

Бібліо флешмоб

Учні 4-В класу провели бібліо флешмоб ,,Ми любимо бібліотеку!,,

/Files/images/1_2019-2020_nr/флешмоб.JPG

Бібліотечний вісник

Оновлено Бібліотечний вісник за темою цьогорічного Всеукраїнського місячника ШБ

/Files/images/1_2019-2020_nr/Бібл вісник.JPG

Квест козацтво

До Дня Українського козацтва та Дня захисника України в бібліотеці розгорнута книжкова виставка «За Україну! За її волю! За честь! За славу! За народ! »

/Files/images/1_2019-2020_nr/фот 1.JPG

Напередодні Дня українського козацтва учні 9-х класів взяли участь у шкільному квесті «Знавці історії українського козацтва». Вони завітали і до бібліотеки. Учням були підготовлені запитання, пов’язані з історією козацтва, козацьких традицій, побуту, звичаїв. Команди добре підготувалися до гри та дали правильні відповіді. Під час заходу учні дізналися і дещо нового.

Захід був спрямований на виховання шанобливого ставлення до нашої історії, до запорожців, наслідування їх кращих рис характеру: добродушності, безкорисливості, товариськості, бажання завжди прийти на допомогу.

/Files/images/1_2019-2020_nr/фот 2.jpg

/Files/images/1_2019-2020_nr/фот 3.jpg