Здорове і правильне харчування школярів і дітей

Здорове харчування дітей і школярів відрізняється від того що щодня поглинають дорослі люди. Воно має бути гармонійним і особливим. Якщо дорослому від шкідливих продуктів може нічого і не бути, то у дитини може з'явитися алергічне захворювання та інші неприємні симптоми.
Ні для кого не є таємницею проста істина про те, що залежно від того як ми поводимося на початку чого-небудь буде залежати наше подальше життя. Одна справа, коли через помилок не складається особисте життя, а інше - це підірване здоров'я вашої дитини.

/Files/images/82e21311473a7cde9d07bbb9c4e09706.jpeg

Прийнявши рішення дотримуватися принципів правильного харчування для школярів та дітей, ви зіткнетеся з важким перешкодою - не бажанням маленького чада їсти ті чи інші продукти харчування. Дитині в основному все одно корисний продукт чи ні, головне щоб вдалося роздобути бажане.
Від того чим ви годуєте свою крихітку залежатиме багато факторів. Наприклад, то наскільки дитя буде активним, тямущим, посидючим і здоровим. Чим рідше з дитиною доводитися відвідувати медичні установи, тим краще.
Більшість батьків сильно помиляються, коли думають що у них з дітьми має бути однакова харчування. Якщо дорослий шлунок зможе пережити пельмені на вечерю, то дитячий навряд.

Правила здорового харчування школярів та дітей

Здорове харчування дитини складається не тільки з особливих продуктів харчування, а й режим харчування. Від того наскільки ваша дитина звикне його дотримуватися залежатиме його здоров'я.

Режим здорового харчування дітей та школярів

  1. Вживати їжу необхідно в спеціально призначеним для цього місці: на кухні і за столом. Можливо, у батьків є грішок перекушувати за комп'ютером. Якщо так, то вам самим треба про нього забути. Тому що дитина, дивлячись на вас ніколи не навчитися, правильно їсти.
  2. У дитини не повинно бути звички хаотично поглинати їжу в будь-який час дня. Для цього є три повноцінних прийому їжі і два для перекусів. Вони повинні бути грунтовними, а не на ходу. Якщо дитина буде дотримуватися подібної схеми живлення, ви не почуєте від нього істерик з приводу їжі.
  3. Після активних ігор і прогулянок на природі не варто годувати школяра відразу ж. Щоб з'явився відмінний апетит треба почекати хвилинок 15 і ваш малюк сам попросить нагодувати його.
  4. Відразу ж відучуйте дитину від звички базікати і гратися під час прийому їжі.
  5. Якщо хочете щоб малюк повністю з'їв рідке блюдо, тоді не ставте перед ним солодкий десерт.
  6. Слідкуйте за тим, щоб школяр повністю з'їдав порцію, а не підгодовував продуктами улюбленого кота.
  7. Ваша дитина повинна поїсти мінімум за півтори години до того як лягти спати.

/Files/images/e564fb894ffb846631be73c48b890574.jpeg

Продукти для здорового харчування дитини і школяра

Для того щоб організм вашого школяра працював без збоїв ваш обов'язок давати йому все необхідне.

Неважливо подобаються ці продукти вашій дитині чи ні, в будь-якому випадку він повинен їх вживати щодня.
Молоко і всі його похідні дадуть вашому школяреві необхідний для здорових кісток і скелета кальцій. Також в ньому є В2. Це вітамін, без якого неможливе зростання. Зверніть увагу, що більш жирні вершки, сметану і сир варто давати дитині три рази на тиждень.
Біле м'ясо і риба є джерелами фосфору і білка. Без їх достатньої кількості в організмі неможлива здорова життя. Найбільше користі у курятині, кролику і нежирної риби. Ці продукти необхідно відварювати, а не смажити.
Також у здоровому меню школяра і дитини повинні бути присутніми яйця. Можна брати не тільки курячі, але і більш корисні перепелині. У яйцях міститися вітаміни Д, А, Е, мікроелементи які легко засвоюються. Тільки не давайте малюкові пити сирі яйця, це не безпечно.

Школяр обов'язково повинен їсти хліб. Купуйте цільний зерновий хліб і давайте дитині 3-4 шматочки на день. Не зловживайте сортами білого хліба. Також малюк повинен любити їсти каші. Бажано щодня готувати нову. У кожному виді каші є свій запас корисних речовин. Така різноманітність піде на користь вашому малюкові.

Природно у вашому меню повинні бути присутніми фрукти і овочі. Тільки будьте обережні з їх кількість. Як відомо ці продукти є потужними алергенами. Давайте дитині їх по не многу і вибирайте ті, що вирощені у вашому регіоні. Обов'язково давайте малюкові яблука, малину, гарбуз, цибуля, зелень, кабачок. Ну і королеві картоплі не забувайте. Як змусити дитину їсти "нелюбимі" продукти
У цьому випадку батькам належить навчитися хитрувати і проявляти свою фантазію. Дитину можна змусити з'їсти будь-який продукт харчування. Вам доведеться навчитися робити його присутність в страві не помітним, але й не говорити тямущому чаду про це. Наприклад, якщо малюк не любить сир, навчитеся готувати сирники. Подайте до них малиновий соус, і сир буде не помічений.
Кiлькiсть переглядiв: 1738

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.