/Files/images/12022-2023/0208_ (1).jpg

Матеріали просвітницьких відеороликів для здобувачів освіти, присвячених мінній безпеці

Інструктажі_для_безпеки_дітей_у_школі_2023 (розборки інтерактивних занять особистої безпеки дитини)

#ХЛ13_Готовність_101

Безпечні зимові канікули

Онлайн-курс від ЮНІСЕФ з мінної безпеки для вчителів, рятувальників та поліцейських

#ХЛ13_Тиждень_знань_ОБЖ

#ХЛ13_Місячник_Увага_Діти_на_дорозі

Кабінет безпеки в ХЛ №13

#Готовність_101

#ХЛ13_Однодумці

Знати, щоб передбачати, передбачати, щоб діяти

Всесвітній День охорони праці

Корисні звички здорового способу життя

День цивільного захисту

День пожежної охорони

Відкритий вебінар Науково-навчального інституту «КІБЕРПОРТ»

Профілактична зустріч зі старшим іспектором сектору рекрутингу та оперативного пошуку Управління протидії кіберзлочинам в Харківській області,Федоровою Л.О.

Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки

Радіодиктант для дітей молодшої та середньої школи з безпечної поведінки з мінами та нерозірваними боєприпасами

Безпечні весняні канікули

Проінформований-захищений!

Життя і здоров`я дітей — найважливіша цінність

"Готовність 101"

«Запобігти, врятувати, допомогти»!

Кодекс безпечного освітнього середовища

/Files/images/12022-2023/БОС.jpg

Про затвердження плану заходів з реалізації Національної стратегіїрозбудови безпечного і здоровогоосвітнього середовища у новійукраїнській школі на 2023 рік

БЕЗПЕЧНЕ ОСВІТНЄ СЕРЕДОВИЩЕ: НОВІ ВИМИРІ ОСВІТИ

Уроки мережевого етикету та безпеки від Google: онлайн-гра INTERLAND

Посібник із медіаграмотності для підлітків — для вчителів та учнів, що допоможе молоді розвинути навички цифрового громадянства та здобути ключові знання для впевненого поводження в Інтернеті.

Буклет "Дитинство під час війни Які навички ми маємо дати дітям для їхньої безпеки?" від інформаційно-освітньої кампанії #stop_sexтинг

БЕЗПЕЧНІ ЛІТНІ КАНІКУЛИ 2023 (пам'ятки)

СПІЛЬНОТЕКА ВІД ЮНІСЕФ-

— база знань з корисними та інтерактивними матеріалами, іграми, коміксами із тем безпеки, харчування, здоров’я та гігієни, психологічної та соціальної підтримки тощо в різних галузях.