#енергозбереження_24

2024-03-01

/Files/images/1_2023-2024_/загружено (37).jpg

До Міжнародного дня енергозбереження було проведено ряд заходів. Учні обговорили сучасні технології, методи, перспективи енергозбереження в світі, визначили найбільш ефективні з них, а також повторили методи енергозбереження, такі як вимкнення світла та електронних пристроїв під час перерв або вимірювання витрати енергії.

Такого роду заходи спрямовані на досягнення більш сталого та ефективного управління енергією вдома, що сприяє як економічним, так і екологічним перевагам. Створення свідомого підходу учнів до енергозбереження, підвищення їхньої освіти з цього питання, стимулювання відповідальної поведінки, пошук нових інноваційних способів допоможуть учням усвідомити важливість енергозбереження та заохотити учнів до розробки та впровадження власних ідей зі збереження енергії.

#енергозбереження_24

Наш власний внесок в енергозбереження країни залежить від раціонального використання природних енергоресурсів.

Такий лейтмотив панував в ході диспуту в 9–б класі. Учні ділилися новим стилем в користуванні побутовими електроприладами, економними витратами води, заощадливого споживання електроенергії та газу в домашніх умовах. Окремо відзначалась важливість впровадження новітніх технологій для уникнення марнотратних енергозатрат.

Наголошувалось також, що підвищення обізнаності та інформативності щодо практичного застосування енергозбереження сприяє покращенню екологічного стану довкілля.