/Files/images/12022-2023/ОП.jpg

Організація освітнього процесу в умовах воєнного часу

Як працювати з учнями на відстані та не втратити звичної ефективності? Одним із найкорисніших додатків для роботи з дітьми є «Google Classroom», що створює інтерактивне онлайн - середовище, у якому можна виконувати звичні учбові завдання та проводити зустрічі. Тому, ця форма роботи з учнями є найбільш зручною і має зворотній зв’язок з усіма учасниками освітнього процесу.

Google-клас- це платформа, в якій створено всіма вчителями - предметниками віртуальний клас зі свого предмета, через електронну пошту додаються до нього всі учні відповідного класу, пропонуються завдання у спільному структурованому просторі всім школярам або вибірково, оперативно проходить обмін інформацією.

Для всіх навчальних предметів створено для кожного 5-11 класу створено відповідні Classroom, до яких учні приєднані за кодом, які надали вчителі.

Покрокова інструкція для приєднання до Google Classroom

Інструкція для учнів. Як користуватися Google Classroom на смартфоні

Як користуватись Google Classroom з комп'ютера. Відео для учнів

HUMAN Школа - це сучасна освітня платформа для шкіл. Ми допомагаємо українським школам впроваджувати кращі світові інновації у сфері освіти. За допомогою цієї платформи вчителі завантажують також навчальні матеріали.

Учні 1-4 класів працюють з учителями за допомогою месенджерів Viber/ Телеграм, Human

/Files/images/12022-2023/дзвоники.jpg

/Files/images/12022-2023/сан регл.jpg