• Учнівське самоврядування

Звітньо - виборча конференція районної ДЮГО "Однодумці"

03.11.2016 на базі Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №126 пройшла звітньо-виборча конференція районної ДЮГО «Однодумці». На конференці були присутні делегати від ЗНЗ району, які представили звіти про роботу за 2015/2016 н.р. та презентації про діяльність, досягнення шкільних організацій учнівського самоврядування. Пройшли вибори членів до складу Координаційної ради ДЮГО «Однодумці» та ХМОУС.

Презідент нашого ДЮГО "Школяда", Дуброва Мілана, представила звіт роботи за минулий рік та стала членом ради ДЮГО "Однодумці".

/Files/images/dyugo/IMG_7216.jpg/Files/images/dyugo/IMG_7231.jpg/Files/images/dyugo/IMG_7236.jpg

Робота учнівського самоврядування гімназії

З 2001 року в гімназії працює дитяча громадська організація “Школяда”. Основна мета “Школяди” – допомогти кожному члену організації розкрити та затвердити себе, розвивати здібності дітей, спрямувати на виконання корисних справ, необхідних для суспільства.

С Т А Т У Т ДИТЯЧОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ШКОЛЯДА»

1. „ Школяда” є добровільною, позапартійною громадською організацією учнів 8 – 11 класів , які навчаються в Харківській гімназії № 13.
2. В своїй діяльності «Школяда» орієнтується на ідеали гуманного та демократичного суспільства, діє згідно з Конституцією України, чинного законодавства та даним Статутом.
3. В інтересах членів „ Школяда ” взаємодіє з державними органами, громадськими об’єднаннями, партіями, які дотримуються демократичних та гуманістичних принципів, співпрацюють з батьками.
4. «Школяда» діє в межах мікрорайону гімназії № 13.
5. Юридична адреса: м. Харків, вул. Благовіщенська, 36. Тел.712 – 23 –42.