ВІДБІРКОВА ГРА "ЩО? ДЕ? КОЛИ?"

(серед учнів 7-9 класів)

20 вересня відбулася відбіркова гра "Що? Де? Коли?" (серед учнів 7-9 кл.) на районні змагання. Незважаючи на складні питання, діти показали високий рівень знань. Переможцями, а також учасниками районних змагань: І місце 8-В, ІІ місце 9-А, ІІІ місце 7-Г класи. Вітаємо наших розумників!

/Files/photogallery/1477406730_chto-gde-kogda-uashow.tv.png

День партизанської слави України

19 вересня до Дня партизанської слави України в 11 класах був проведений виховний захід. Відзначення цього свята є державним визначенням неоціненного внеску народних месників у велику Перемогу над фашизмом. Учні виступали з повідомленням, інсценували фрагменти творів відомих письменників,присвячених партизанському руху в Україні. Нехай День партизанської слави передається з покоління в покоління і надалі, нехай зберігає у наших сердцях такі поняття як Батьківщина, честь, обов'язок та пам'ять.

/Files/photogallery/-1-638.jpg

Міжнародний день рідної мови

/Files/photogallery/rid_m.JPG

День Героїв Небесної Сотні

20 лютого до Дня пам'ять Героїв Небесної сотні пройшли тематичні заходи, бесіди про масові акції громадянського протесту в Україні,що пройшли в листопаді 2013 - лютому 2014 рр.

/Files/photogallery/nebsot.jpg

Інтерактивна гра "Ідеальна пара-2019"для учнів 9 та 10 класів до Дня закоханих

/Files/images/1549976186-3599.jpg

"Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг"

/Files/photogallery/cc98105cf024b40ddbb886b4830df137.i750x451x519.jpeg

«Новорічний калейдоскоп» (частина 3)

/Files/images/6-7 кл.jpg

«Новорічний калейдоскоп» (частина 2)

/Files/images/MyCollages (1).jpg

Наші новорічні привітання продовжуються. Сьогодні (13 грудня) нам надалась унікальна можливість здійснити подорож і дізнатися, які традиції зустрічі Нового року існують в інших країнах Європи. Учні 8 та 9 класів підготували інтерактивний новорічний конкурс «Подорож новорічною Європою».

Учасників оцінювало журі, де:

1 місце отримали 8-В клас (Франція);

2 місце 9-А клас (Італія).

Учнів нагородили грамотами за отримані місця в конкурсі.

/Files/images/IMG_5969.jpg

«Новорічний калейдоскоп»

Актив ДЮГО "Школяда" підготував випуск шкільної mini-газети до відомого дня Helloween

/Files/photogallery/ХСлайд1.JPG