Засідання Speaking club за темою: «Від успіхів у навчанні до успіхів у житті»

/Files/images/IMG_7958.jpg

"Естафета пам'яті "

/Files/photogallery/29.10.2015_3-450x300.png

Фестиваль – конкурс української гуморески «Слобожанські пересмішники!»

Фестиваль проводиться вперше до Дня української писемності та мови з метою розвитку дитячоїта юнацької художньоївиконавської майстерності,сприянняпопуляризації художньогочитаннята театрального мистецтва, відкриття юних обдарувань та сприяння розвитку їх творчої особистості, виховання поваги до української мови, літератури, духовного надбання українського народу, плідного розвитку традиції народного гумору.

Фестиваль – конкурс відбувася у формі виступів виконавців в двох номінаціях (інсценування, декломування) і в трьох вікових категоріях:3- 4 класи;5-7 класи;8-11 класи.

/Files/images/09-Den-ukrayinskoyi-pysemnosti-ta-movy.jpg

/Files/images/IMG_7633.jpg

Чемпіонат Шкільних Команд Гумору 2019

/Files/images/изображение_viber_2019-10-29_13-41-18.jpg

ЗВІТНЬО-ВИБОРЧА КОНФЕРЕНЦІЯ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

14 жовтня у ХГ №13 відбулася звітньо-виборча конференція учнівського самоврядування. Під час конференції президент школи Рябко Марія, учениця 9-В класу, провела звіт про діяльність учнівського самоврядування протягом 2018-2019 навчального року. Було обрано нового президента Ради - Кулик Олену, ученицю 11-А клусу. Новообраний президент ознайомив актив школи з новим планом роботи на 2019-2020 навчальний рік.

ВІДБІРКОВА ГРА "ЩО? ДЕ? КОЛИ?"

(серед учнів 7-9 класів)

20 вересня відбулася відбіркова гра "Що? Де? Коли?" (серед учнів 7-9 кл.) на районні змагання. Незважаючи на складні питання, діти показали високий рівень знань. Переможцями, а також учасниками районних змагань: І місце 8-В, ІІ місце 9-А, ІІІ місце 7-Г класи. Вітаємо наших розумників!

/Files/photogallery/1477406730_chto-gde-kogda-uashow.tv.png

День партизанської слави України

19 вересня до Дня партизанської слави України в 11 класах був проведений виховний захід. Відзначення цього свята є державним визначенням неоціненного внеску народних месників у велику Перемогу над фашизмом. Учні виступали з повідомленням, інсценували фрагменти творів відомих письменників,присвячених партизанському руху в Україні. Нехай День партизанської слави передається з покоління в покоління і надалі, нехай зберігає у наших сердцях такі поняття як Батьківщина, честь, обов'язок та пам'ять.

/Files/photogallery/-1-638.jpg

Міжнародний день рідної мови

/Files/photogallery/rid_m.JPG

День Героїв Небесної Сотні

20 лютого до Дня пам'ять Героїв Небесної сотні пройшли тематичні заходи, бесіди про масові акції громадянського протесту в Україні,що пройшли в листопаді 2013 - лютому 2014 рр.

/Files/photogallery/nebsot.jpg

Інтерактивна гра "Ідеальна пара-2019"для учнів 9 та 10 класів до Дня закоханих

/Files/images/1549976186-3599.jpg

"Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг"

/Files/photogallery/cc98105cf024b40ddbb886b4830df137.i750x451x519.jpeg

«Новорічний калейдоскоп» (частина 3)

/Files/images/6-7 кл.jpg

«Новорічний калейдоскоп» (частина 2)

/Files/images/MyCollages (1).jpg

Наші новорічні привітання продовжуються. Сьогодні (13 грудня) нам надалась унікальна можливість здійснити подорож і дізнатися, які традиції зустрічі Нового року існують в інших країнах Європи. Учні 8 та 9 класів підготували інтерактивний новорічний конкурс «Подорож новорічною Європою».

Учасників оцінювало журі, де:

1 місце отримали 8-В клас (Франція);

2 місце 9-А клас (Італія).

Учнів нагородили грамотами за отримані місця в конкурсі.

/Files/images/IMG_5969.jpg

«Новорічний калейдоскоп»

Актив ДЮГО "Школяда" підготував випуск шкільної mini-газети до відомого дня Helloween

/Files/photogallery/ХСлайд1.JPG