• Учнівське самоврядування

Учнівське самоврядування гімназії

З 2001 року в гімназії працює дитяча громадська організація “Школяда”. Основна мета “Школяди” – допомогти кожному члену організації розкрити та затвердити себе, розвивати здібності дітей, спрямувати на виконання корисних справ, необхідних для суспільства.

С Т А Т У Т ДИТЯЧОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «ШКОЛЯДА»

1. „ Школяда” є добровільною, позапартійною громадською організацією учнів 5 – 11 класів , які навчаються в Харківській гімназії № 13.
2. В своїй діяльності «Школяда» орієнтується на ідеали гуманного та демократичного суспільства, діє згідно з Конституцією України, чинного законодавства та даним Статутом.
3. В інтересах членів „ Школяда ” взаємодіє з державними органами, громадськими об’єднаннями, партіями, які дотримуються демократичних та гуманістичних принципів, співпрацюють з батьками.
4. «Школяда» діє в межах мікрорайону гімназії № 13.
5. Юридична адреса: м. Харків, вул. Благовіщенська, 36. Тел.712 – 23 –42.

Нормативно-правова база

Участь учнів у міських проектах