День української писемності та мови

______________________________________________________________________

З нагоди відзначення 75 річниці визволення України від фашистських загарбників у бібліотеці розгорнута книжкова виставка-пам’ять: «Мужність та відвага крізь покоління»

/Files/images/1_2019-2020_nr/75р..jpg

Пізнавально-оглядова екскурсія для першокласників «Подорож до країни Читалії»

/Files/images/1_2019-2020_nr/20171010124034.jpg

Напередодні Дня українського козацтва учні 9-х класів взяли участь у шкільному квесті «Знавці історії українського козацтва». Вони завітали і до бібліотеки. Учням були підготовлені запитання, пов’язані з історією козацтва, козацьких традицій, побуту, звичаїв. Команди добре підготувалися до гри та дали правильні відповіді. Під час заходу учні дізналися і дещо нового.

Захід був спрямований на виховання шанобливого ставлення до нашої історії, до запорожців, наслідування їх кращих рис характеру: добродушності, безкорисливості, товариськості, бажання завжди прийти на допомогу.

/Files/images/1_2019-2020_nr/фот 3.jpg

/Files/images/1_2019-2020_nr/фот 2.jpg

День пам'яти та примирення

12 квітня все людство відмічає Всесвітній день авіації та космонавтики. Це свято з'явилось на честь першого польоту у космос людини, початку епохи пілотованих космічних польотів - свято, що з'єднує минуле, сьогодення і майбутнє людей Землі.
В Україні 12 квітня відзначається День працівників ракетно-космічної галузі України.
В бібліотеці організовано книжкову виставку

„ Шлях до зірок ”

/Files/images/1_2018-2019_nr/космос.png

на якій представлена література, статті із періодичних видань про сторінки історії засвоєння космосу та про досягнення у космічній галузі української держави.

_________________________________________________

Кожного року в березні українці вшановують пам’ять видатного Кобзаря, патріота України, великого її сина - Тараса Григоровича Шевченка.

У цьому році минає 205 років від дня народження славетного поета та художника.

Цій ювілейній дати присвячена книжково-інформаційна виставка-вшанування

«І лине над землею Шевченкове слово»

/Files/images/1_2018-2019_nr/IФото 1.jpg

/Files/images/1_2018-2019_nr/2Фото 2.jpg

З великим задоволенням діти переглянули книжки виставки, які ознайомили їх з життєвим шляхом та творчою спадщиною Тараса Шевченко.

21 лютого - Міжнародний день рідної мови

__________________________________________________

29 січня українці вшановують події кінця січня1918 року, коли юні захисники Української Народної Республіки власною кров’ю вписали нову героїчну сторінку в історію українського визвольного руху — бій під Крутами.

До цього дня у бібліотеці оформлена тематична виставка

«Крути. Бій за майбутнє.»

/Files/images/1_2018-2019_nr/Виставка Крути.JPG

___________________________________________

Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг (22 січня 2019 року)

_____________________________________________

10 грудня весь світ відзначає День прав людини.

До цієї дати у бібліотеці підготовлена інформаційна викладка літератури

«Права свої знай, обов'язки не забувай»

/Files/images/1_2018-2019_nr/права людини.jpg

_______________________________________________________________________

240 років від дня народження Григорія Федоровича Квітки – Основ’яненко

________________________________________________________

День Гідності і Свободи в Україн івідзначається 21 листопада – на честь подій на Майдані 2004 і 2013 років. В цей день згадують тих, хто вніс свій внесок у Помаранчеву революцію, Революцію Гідності.

З цієї нагоди у бібліотеці оформлена тематична виставка:

«Вільні творять майбутнє»

/Files/images/1_2018-2019_nr/Гідність та Свобода.jpg

_____________________________________________________________________

Свято книги – посвята у читачі: ,, Нам без книг ніяк не можна ,” - учнів 2-Г клас

____________________________________________________

В рамках Тижня безпеки дорожнього руху в бібліотеці оформлена виставка літератури

« Увага, дорога! »

/Files/images/1_2018-2019_nr/увага,дорога.jpg

_______________________________________________________________________

16 листопада у всьому світі відзначається Міжнародний день толерантності. Його запровадили у 1996 році за рішенням Генеральної асамлеї ООН. Саме цього дня ЮНЕСКО ухвалило Декларацію принципів терпимості, в якій йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання,етнічної належності чи кольору шкіри.

У нашій бібліотеці підготовлена виставка- заклик

«Будьте толерантними!».

/Files/images/1_2018-2019_nr/толерантність.jpg