• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Розклад роботи гуртуків та секцій

/Files/images/1_2018-2019_nr/gurtkova-robota-520x245.jpg

ГРАФІК РОБОТИ

гуртків та секцій у 2018-2019 навчальному році

Назва гуртка Керівник День тижня Час Кабінет
«Формування здорового способу життя» Сухацький П.П. Понеділок 16.00-18.00 №33 (ІІ поверх)
Вівторок 16.00-18.00 №33 (ІІ поверх)
Середа 16.00-18.00 №33 (ІІ поверх)
Четвер 16.00-17.30 №33 (ІІ поверх)
П’ятниця 16.00-17.30 №33 (ІІ поверх)
«Естрадний спів» Титаренко О.О. Понеділок 15-00-19-00 №65 (IV поверх)
Вівторок 15-00-19-00 №65 (IV поверх)
Середа 15-00-19-00 №65 (IV поверх)
Четвер 15-00-19-00 №65 (IV поверх)
П’ятниця 15-00-17-00 №65 (IV поверх)
«Влучний стрілок» Целовальник В.І. Понеділок 16-00-17-30 №40 (ІІІ поверх)
Середа 16-00-17.30 №40 (ІІІ поверх)
Вівторок 16-00-17-30 №40 (ІІІ поверх)
П’ятниця 16-00-17-30 №40 (ІІІ поверх)
Четвер 16-00-17-30 №40 (ІІІ поверх)
Субота 10-00-11-30 №40 (ІІІ поверх)
Футбол (КДЮСШ №8) Скоробут М.М. Понеділок 16.30-20.00 Спортивний зал
Середа 16.30-20.00 Спортивний зал
Субота 13.30-17.00 Спортивний зал
Таекван-до (КДЮСШ №8) Нерсесян О.Р. Вівторок 17.00-19.15 Спортивний зал
Четвер 17.00-19.15 Спортивний зал
П’ятниця 17.00-19.15 Спортивний зал
Субота 11.00-13.15 Спортивний зал
Волейбол Бардась С.Г. Нерсесян О.Р. Понеділок 15.30-16.15 Спортивний зал
Вівторок 15.30-16.30 Спортивний зал
Середа 15.30-16.15 Спортивний зал
Четвер 15.30-16.30 Спортивний зал
П’ятниця 15.30-16.30 Спортивний зал
Рукопашний бій (КДЮСШ №8) (Лисак О.М.) Понеділок 15.00-16.30 Спортивний зал
Вівторок 15.00-16.30 Спортивний зал
Середа 15.00-16.30 Спортивний зал
Четвер 15.00-16.30 Спортивний зал
П’ятниця 15.00-16.30 Спортивний зал
Субота 09.00-10.30 Спортивний зал
Початкове технічне моделювання (ЦДЮТ №5) Богданова Л.Б. Вівторок 14.00-16.00 16.00-18.00 Майстерня (І поверх)
Четвер 14.00-16.00 16.00-18.00 Майстерня (І поверх)
Кiлькiсть переглядiв: 81

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.