ІІ (районний) етап змагань з баскетболу

2019-12-11

/Files/images/1_2018-2019_nr/original-photo.jpg

В Холодногірському районі закінчився ІІ (районний) етап змагань з баскетболу. У змаганнях взяли участь 35 команд, близько 400 учнів шкіл району. Атмосфера змагань була напруженою та захоплюючою. Учасники проявили справжній спортивний характер та показали високий рівень ігр, бо всі команди були налаштовані на перемогу.

Вітаємо команди нашої гімназі серед учнів молодшої вікової групи та серед юнаків старшої вікової групи.

/Files/images/1_2019-2020_nr/мол.JPG

/Files/images/1_2019-2020_nr/стар.JPG

Цікаву та насичену гру показали Санжаровський Максим, Черевко Артем, Добренький Кирило, Ракитянський Артур, Решетняк Олександр.

Вітаємо переможців та учасників змагань. Бажаємо спортивного бадьорого духу, подальших яскравих перемог та високих досягнень.