Районний семінар для вчителів з основ здоров'я

2019-11-28

/Files/images/1_2019-2020_nr/ОБЖ2.jpg

27 листопада 2019 року ХГ 13 та Центр денного перебування дітей та молоді "Компас" провели семінар-тренінг для вчителів основ здоров'я закладів середньої освіти Холодногірського району на тему: " Актуальні питання профілактики ВІЛ/СНІДу серед учнівської молоді". Вчителі ознайомилися із досвідом роботи щодо профілактики ВІЛ/СНІДу в підлітковому середовищі в рамках проекту "Права та здоров'я уразливих груп населення: заповнюючи прогалини" за підтримки МБФ " СНІД Фонд Схід-Захід" та отримали методичні рекомендації щодо впровадження сучасних технологій профілактичної роботи в освітньому процесі. Наприкінці семінару вчителі отримали сертифікати.

/Files/images/1_2019-2020_nr/ОБЖ 1.jpg