Обережно з вогнем біля ялинки!

/Files/images/54.gif

Незабаром розпочнуться Новорічні та Різдвяні свята. Для дітей і дорослих в місті та селах будуть організовані різні розваги, які нікого не залишать без гарного настрою та подарунків. А нерозлучною їх супутницею обов'язково буде лісова красуня – ялинка, довкола якої будуть водити веселі хороводи.
Але не кожен задумується, до чого може призвести один неправильний крок у відношенні пожежної безпеки та на що може перетворитись наша красуня за лічені хвилини!

/Files/images/s09191008.jpg

Тому, щоб цього не сталось, потрібно виконувати заздалегідь застережні заходи при оформленні новорічної ялинки, при проведенні дитячих ранків та молодіжних карнавалів: прикріпити ялинку міцно до підлоги, перед початком свята перевірити справність всіх ілюмінацій, забезпечити приміщення первинними засобами пожежної безпеки, гілля не повинно торкатись стін та стелі і знаходитися від них на відстані не менше 1м.
Не прикрашайте ялинку легкозаймистими іграшками (з паперу, вати), категорично заборонено використовувати свічки для освітлення, гірлянду використовувати лише фабричного виготовлення з напругою не більше 12 вольт, не дозволяється зв'язувати вузлами електричні проводи гірлянд, на весь час свята потрібно встановити нагляд за вогниками на ялинці, не використовувати біля ялинки іграшки, що можуть викликати появу іскри або вогню.
Слід також пам'ятати, що відповідальність за дотримання правил пожежної безпеки при проведенні новорічних свят покладається на керівників закладів, установ та організацій, в житлових будинках – на їх господарів.

/Files/images/d91e1a3452220ecb1e691e726d83ba30ae0ade1a.preview.jpg

/Files/images/Neispravnuyu_girlyandu_luchshe_ne_vklyuchat..jpg

Кiлькiсть переглядiв: 242

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.