• Попередження дитячого травматизму

/Files/images/1/19423353.jpg

Алгоритми дій при виникненні надзвичайних подій в приміщеннях навчальних закладів

Безпека в закладах освіти

Наказ Міністерства освіти і науки України № 2 від 06.01.2015 «Щодо заходів безпеки у навчальних закладах»

Спільний лист Міністерства освіти і науки України та Державної служби України з надзвичайних ситуацій № 1/9-55/02-1645/12 від 05.02.2015 «Про заходи безпеки на можливі ризики виникнення надзвичайних ситуацій, терористичних актів, диверсій, мінування»

Веб-простір безпеки

Інформаційні матеріали щодо вибухонебезпечних предметів

Відео 1

Відео 2

Правила дій при виявленні підозрілих та вибухових пристроїв

/Files/images/1/w.jpg

Пам'ятки з охорони здоровя та безпеки життєдіяльності учнів під час канікул

Пам’ятка з охорони здоров’я та безпеки життєдіяльності учнів під час осінніх канікул

Пам’ятка з охорони здоров’я та безпеки життєдіяльності учнів під час зимових канікул

Пам’ятка з охорони здоров’я та безпеки життєдіяльності учнів під час весняних канікул

Пам’ятка з охорони здоров’я та безпеки життєдіяльності учнів під час літніх канікул