/Files/images/mo/Geogafiya.jpg

03.02 2016 вчителями методичного об єднання вчителів історії та географії був проведений практикум за темою:« Використання сучасних форм, методів та прийомів в організації діяльності учнів на уроках як шлях підвищення ефективності навчального процесу».

/Files/images/mo/IMG_4182.jpg

Вчитель географії Петлевська В.О. ознайомила присутніх з сучасними методами, формами та прийомами в організації діяльності учнів, які можна використовувати на уроках географії та історії.

/Files/downloads/mo/IMG_4155.jpg

Вчитель географії, Сердюк В.Г.продемонструвала присутнім інтерактивні карти з географії України та роботу з ними.

/Files/images/mo/IMG_4161.jpg

Янковська Л.О. , вчитель історії виступила з повідомленням за темою: «Роль пам’ яток архітектури та образотворчого мистецтва в навчанні історії в школі».

/Files/images/mo/IMG_4170.jpg

Доброхотова Л.В., вчитель історії та правознавства провела практичне заняття за темою: «Як здійснювати аналіз».

/Files/images/mo/IMG_4180.jpg

Кальнооченко І.М. , вчитель історії ознайомила з сучасними методами та формами роботи на уроках історії у старших класах.

/Files/images/mo/IMG_4187.jpg