/Files/images/11_vr/slide_1.jpg

Методичне об'єднання вчителів історіі та географіі.

Тема МО " Шляхи підвищення якості викладання географіі та історіі в гімназіі. На засіданні МО вчителів був проведен семінар - практикум. На цьому семінарі кожен вчитель виступив зі своіми пропозиціями щодо розвитку індивідуальних здібностей учнів на уроках шляхом впровадження диференціаціі навчання. Також був проведен майстер клас учителем географіі Петлевськой В.О. за темою " Практичні роботи як засіб творчого самовираження особистості учнів".

/Files/images/11_vr/IMG-ffb68f9643ddb096624e79f18400202e-V.jpg

/Files/images/11_vr/IMG-3a2c0bcdbb1015b53b6f571542db9307-V.jpg

Вчителями методичного об єднання вчителів історії та географії був проведений практикум за темою:« Використання сучасних форм, методів та прийомів в організації діяльності учнів на уроках як шлях підвищення ефективності навчального процесу».

/Files/images/mo/IMG_4182.jpg

Вчитель географії Петлевська В.О. ознайомила присутніх з сучасними методами, формами та прийомами в організації діяльності учнів, які можна використовувати на уроках географії та історії.

/Files/downloads/mo/IMG_4155.jpg

Вчитель географії, Сердюк В.Г.продемонструвала присутнім інтерактивні карти з географії України та роботу з ними.

/Files/images/mo/IMG_4161.jpg

Доброхотова Л.В., вчитель історії та правознавства провела практичне заняття за темою: «Як здійснювати аналіз».

/Files/images/mo/IMG_4180.jpg

Кальнооченко І.М. , вчитель історії ознайомила з сучасними методами та формами роботи на уроках історії у старших класах.

/Files/images/mo/IMG_4187.jpg