Депутат Харківської міської ради Мусеєв Максим Сергійович та начальник управління освіти Адміністрації Ленінського району Харківської міської ради Євтушенко Валентина Олексіївна відвідали Харківську гімназію№13 та привітали колектив й учнів з Новим Роком.

2011-12-21

/Files/images/noviy_rk/5.jpg

Депутат Харківської міської ради Мусеєв Максим Сергійович та начальник управління освіти Адміністрації Ленінського району Харківської міської ради Євтушенко Валентина Олексіївна відвідали Харківську гімназію№13, поздоровили педагогічний колектив і учнів з наступаючим 2012 роком, а молодші школярі отримали солодкі новорічні подарунки від Харківської міської Ради.

/Files/images/noviy_rk/1.jpg/Files/images/noviy_rk/2.jpg/Files/images/noviy_rk/3.jpg/Files/images/noviy_rk/4.jpg

/Files/images/noviy_rk/DSC06226.JPG