Заняття з мінної безпеки для здобувачів освіти 5-х класів

2024-02-13

/Files/images/1_2023-2024_/ДЮРП.png " title=" (у новому вікні)" />

Сьогодні,13.02.24, учасники шкільної команди ДЮРП «Готовність 101» провели заняття з мінної безпеки для здобувачів освіти 5-х класів. Учасникам зустрічі в цікавій та доступній формі розповіли про мінну безпеку, про різновиди вибухонебезпечних предметів, алгоритми дій при різних надзвичайних ситуаціях тощо. П'ятикласники радо зустріли своїх старших ліцейних товаришів, уважно слухали, задавали безліч запитань та ділилися власними знаннями з безпеки життєдіяльності. А для закріплення знань з мінної безпеки було проведено вікторину на платформі "Kahoot". Граючи у команді, учні мали можливість не лише перевірити свої знання, а й практично застосувати їх у формі цікавої та захоплюючої гри. Такий метод навчання створює додатковий мотиваційний стимул для учнів активно вивчати та запам'ятовувати правила безпеки.