Тиждень безпеки життєдіяльності "Здорові діти - здорова нація"

2024-02-11

/Files/images/1_2023-2024_/загружено (34).jpg

Здорові діти – здорова нація. Напевно, кожен погодиться із твердженням, що найцінніше, що має людина – здоров’я.

З метою популяризації серед учнів здорового способу життя, виховання культури безпечної життєдіяльності, профілактики травматизму, отримання вмінь і практичних навичок, а також з метою формування свідомого та відповідального ставлення до особистої та колективної безпеки з 5 по 9 лютого 2024 року в нашому закладі проведено Тиждень безпеки життєдіяльності на тему: «Здоров’я дітей – здоров’я нації».

В рамках цього тижня проведено різноманітні заходи.

Споживайте різноманітні та здорові продукти, які містять вітаміни, мінерали та інші необхідні поживні речовини. Знання про правильне харчування важливо для здоров'я та добробуту учнів. Вони дізналися про значення різних груп продуктів, рекомендації щодо раціону та важливість різноманітності в їжі. Така інформація допоможе нашим ліцеїстам зберігати енергію та концентрацію під час навчання, а також будувати здоровий спосіб життя на майбутнє.

Вчителі фізичної культури активно пропагують заняття спортом серед учнів. Спорт не лише сприяє підтриманню фізичного здоров'я, але й має безліч психологічних та соціальних переваг. Він сприяє розвитку дисципліни, витривалості, співпраці та лідерських навичок. Також заняття спортом допомагають у запобіганні шкідливих звичок та підтримці здорового способу життя. Уроки фізичної культури відіграють важливу роль у вихованні в учнів здорових життєвих цінностей та активного способу життя.

#ХЛ13_Тиждень_здоров'я