Методичний день за темою: «Інноваційні методи та сучасні інструменти для навчання учнів в умовах дистанційної освіти»

2024-02-02

/Files/images/1_2023-2024_/1.ua.jpeg

У зв'язку з сучасними викликами та стрімким розвитком технологій, дистанційна освіта стала важливим аспектом сучасної педагогічної практики. Щоб забезпечити якісне навчання в таких умовах, важливо впроваджувати інноваційні методи та використовувати сучасні інструменти. Днями в комунальному закладі "Харківський ліцей №13 Харківської міської ради" пройшов методичний день за темою: «Інноваційні методи та сучасні інструменти для навчання учнів в умовах дистанційної освіти». Останні роки вчитель зіткнувся з викликами, які примусили переглянути підходи до викладацької діяльності. Онлайн-освіта вимагає від вчителя бути відеоблогером, подкастером, контент-мейкером. І все для того, щоб привернути увагу аудиторії, зробити урок цікавим. Безумовно, нас рятують онлайн-ресурси, які урізноманітнюють уроки, роблять їх яскравими, «чіпляють» учнів і, головне, дають зворотній зв'язок. Освітяни Холодногірського району мали змогу ознайомитись із інтерактивними онлайн-платформи: Canva, Wordwall для навчання, які дозволяють вчителям створювати цікавий та ефективний контент. Також майстер-клас практично продемонстрував використання освітніх інструментів на основі штучного інтелекту в умовах дистанційного навчання. Були окреслені питання щодо творчого розвитку вчителів у рамках участі в професійному конкурсі "Учитель року". Безумовно, ми прагнемо створити безпечне та підтримуюче середовище, де діти можуть ефективно вчитися вирішувати життєві труднощі, розвивати соціальні навички та формувати позитивні стратегії впорядкування стресових ситуацій. Також були продемонстровані техніки, які спрямовані на подолання та зниження рівня тривожності.