Переможці серед нас

2024-01-16

/Files/images/1_2023-2024_/Головна.jpg

Розпочинаємо рік з гарних новин! Укотре команда «Кварк» виправдала всі сподівання холодногірців, виборовши ІІ місце у фінальному етапі ХХХ Всеукраїнського учнівського турніру юних фізиків, що тривав з 12 -15 січня 2024 року в дистанційному форматі на базі Комунального закладу «Рішельєвський науковий ліцей» (м.Одеса).

Наш район щиро вітає команду-переможницю «Кварк», до складу якої цьогоріч увійшли учні-десятикласники: Рустам Рапій (ХЛ № 87), Єгор Буряков (ХЛ № 126), Максим Продащук (ХЛ № 13), Данило Росляков та Денис Хричов (ХЛ № 152).

Окрему подяку висловлюємо капітанові команди Рустаму Рапію, який отримав особисту відзнаку від організаційного комітету турніру - Диплом ІІІ ступеня в індивідуальній першості.

«Кварк» із року в рік доводить, що «фізичні» батли найвищих рівнів складності лише згуртовують юних фізиків, даючи можливість знаходити оригінальні рішення, проводити унікальні досліди та демонструвати при цьому неабиякі інтелектуальні здібності й знання. Якісна командна гра, уміння працювати злагоджено, інтелігентно, толерантно й виважено стали візитною карткою та науковим стилем «Кварку", який прищеплюють їм самовіддані наставники – неперевершені учителі фізики!

Поздоровляємо із заслуженою перемогою керівника команди Т.М.Бородкіну (ХЛ № 87) та її колег О.М.Ткаченко (ХЛ № 126), А.Б. Рудую (ХЛ № 152), О.А.Мартинову (ХЛ № 13), які не тільки об'єднали учнів різних закладів освіти в одну команду, а й розкрили їхні інтелектуальні й творчі можливості.

Холодногірський район сповнений гордості за вас! Бажаємо вам постійно прагнути високих досягнень і нагород! Удачі, завзяття і наполегливості!

#ХЛ13_ЧемпіониСередНас