Онлайн-конкурс "Безпечні зимові канікули"

2023-12-12

/Files/images/1_2023-2024_/конкурс.jpg

Департамент безпеки та здорового способу життя в рамках реалізації плану роботи ДЮГО «Однодумці» Холодногірського району, з метою активізації знань про основи безпеки, дотримання правил безпечної поведінки взимку, запобігання та попередження дитячого травматизму під час Різдвяних, новорічних свят та шкільних зимових канікул, пропонує провести онлайн-конкурс для учнів 5-11 класів «Безпечні зимові канікули», що відбудеться під гаслом: «Комікс: творчість на варті безпеки».

Для учнів початкових класів пропонуємо конкурс лепбуків «Безпека взимку».

УМОВИ:

1. Конкурс лепбуків «Безпека взимку» для учнів 1-4 класів. Формат - А3. Техніка виконання - довільна.

2. Конкурс коміксів для учнів 5-11 класів.Техніка виконання - довільна.

3.Мова виконання - українська.

4. На конкурс надсилається 2 фото - фото роботи та фото автора з виконаною роботою.

5.Роботи приймаються у форматі JPEG (jpg).

6. Мають бути підписаними: П. І автора, клас, заклад (скорочено).

7. Конкурс триває з 14.12.2023 по 21.12.2023 року.

Тема робіт: "ОБЕРЕЖНО БУРУЛЬКИ"

/Files/images/1_2023-2024_/1.Постер БЗК.jpg