#ХЛ13_ТижденьДоброчесності

2023-12-08

/Files/images/1_2023-2024_/images (10).jpg

Бути доброчесним зараз – бути успішним! З 29 листопада по 07 грудня 2023 року у нашому ліцеї проходив Тиждень доброчесності.

Головна мета тижня – ознайомити учнів з поняттям “доброчесність”, спонукати до доброчесної поведінки в повсякденному житті. Під час годин спілкування «Що таке доброчесність», «Академічна доброчесність» учні активно обговорювали різні ситуації та оцінювали правильність чи хибність вчинків, описаних у ситуаціях, пропонували власні принципи доброчесності, яких слід дотримуватись у школі та повсякденному житті , адже кожен, навіть маленький гарний вчинок, – це краплинка у великому океані нашого суспільства.

Доброчесність – це чинити правильно, навіть коли тебе ніхто не бачить. Тому ми всі хочемо жити в розвиненому середовищі, яке базується на взаємній повазі, честі та гідності.

#ХЛ13_ТижденьДоброчесності