Школа юних краєзнавців

2022-01-18

/Files/images/1_2021-2022/Nav4anyaPracivnyky.jpg

Сьогодні 18.01 учениці 9-х класів взяли участь у «Школі юних краєзнавців» на базі Харківського Національного Університу імені В.Н.Каразіна. Тема заходу: «Архіви та бібліотеки Харківщини, їх роль у проведенні краєзнавчих досліджень» у межах віртуальної краєзнавчої експедиції « Мій Харків - моя Батьківщина». Слухачі дізналися багато цікавого про архівну справу, архівні фонди Харківщини, факти про їх створення, особливості ведення та важливість для історії. Також учні відвідали один з архівів та музей археології на базі університету. Неабиякий інтерес та захват у дівчат викликала сама будова університету. Похід видався цікавим та пізнавальним.

/Files/images/1_2021-2022/MyCollagesрр.jpg