Відновлення освітнього процесу

2021-01-20

/Files/images/1_2020_2021_nr/8b95755c65b8b96af7cae6f03b2b4b5d.jpg

У загальноосвітніх закладах міста Харкова з понеділка, 25 січня, відновляться звичайні заняття із відвідуванням шкіл.

Про це сьогодні, 20 січня, під час наради з питань житлово-комунального господарства повідомила директор Департаменту освіти Ольга Деменко.

Вона нагадала, що на період локдауну молодші класи пішли на додаткові канікули, а учні 5-11 класів перейшли на дистанційне навчання.

«З понеділка школярі з 1-го по 11-й клас приступають до навчальних занять. Всі школи знають про це, готуються. Зокрема, комунальні підприємства, які організовують харчування, вже займаються цим питанням. Дитячі садки, як і на час локдауну, продовжують працювати в штатному режимі», - повідомила Ольга Деменко.

У свою чергу секретар міськради Ігор Терехов звернув особливу увагу на дотримання в школах температурного режиму. Він зазначив, що школярі повинні повернутися виключно в теплі класи.