Інформаційний проект "Врятуємо планету разом!"

2020-10-20

/Files/images/1_2020_2021_nr/Карта справ.JPG

Екологічна освіта молодших школярів є творчим процесом, безпосередньо пов’язаним з розвитком, самоутвердженням і самовираженням особистості.

Велику роль в цьому відіграє бібліотека, яка навчає задовольняти інформаційні потреби користувачів на екологічну тематику, формує інформаційні ресурси з екології та суміжних наук, організовує обслуговування запитів користувачів на основі сучасних інформаційних технологій.

З метою показати важливість дбайливого ставлення до природи, необхідність кожному розпочати зі зміни власної поведінки, учні 4-А та 4-Г класів розробили та втілили інформаційний проект «Врятуємо планету разом!»

/Files/images/1_2020_2021_nr/Екопроект.jpg

Діти провели акцію «Чисте подвір’я – чиста планета!» Із фото своїх зроблених добрих справ створили карту «Що може зробити кожен для порятунку Землі».

/Files/images/1_2020_2021_nr/Чисте подвір я.jpg

Учні 4-А класу розробили та виготовили інформаційні знаки «Норми і правила поведінки в природі.»

/Files/images/1_2020_2021_nr/Виготовлення знаків.jpg

/Files/images/1_2020_2021_nr/Інформаційні знаки.JPG

Звернення до природоохоронних традицій виховує не тільки екологічне мислення і навички, але й такі гуманістичні якості, як співчуття, доброта, любов.

/Files/images/1_2020_2021_nr/4-А.jpg

/Files/images/1_2020_2021_nr/4-Г.jpg