Шкільна бібілотека. Дитяча енциклопедія

2020-10-15

/Files/images/1_2020_2021_nr/свыт.jpg

Людина і природа - це вічна і актуальна тема, але ніколи вона не стояла так гостро, як у наші дні. Людина - це частина природи. І тому, чим здоровіша природа, тим краще самопочуття у людини.

Для учнів 6-В класу презентовані науково-популярні видання серії «Шкільна бібліотека. Дитяча енциклопедія.» природничої тематики - «Я і світ довкола мене»,

/Files/images/1_2020_2021_nr/Книжки.jpg

До серії увійшли видання: «Рослини», «Тварини», «Загадки природи», «Географічні відкриття» та «Астрономія». Гортаючи сторінки цих книжок, можна здійснити захоплюючу подорож у райдужний світ, що довкола, зустрітись із нечуваними чудесами світу, пізнати великі таємниці та загадкові явища. З книг можна також довідатися про мальовничу природу України, її гори, ліси, ріки, що населені цікавими, а почасти й рідкісними тваринами й рослинами.

/Files/images/1_2020_2021_nr/Діти.JPG

Діти зацікавилися і з задоволенням переглянули презентовані книжкові видання.