Дистанційне навчання. 3 тиждень (06.04-10.04.2020)

2020-04-03

/Files/images/1_2019-2020_nr/dustanshiyne.jpg

Любі діти та шановні батьки!

Звертаємо увагу, що у створенних нових групах Viber для дистанційного навчання, де приєднані учні/батьки, вчителі-предметники, ви знайдете більш детальні завдання, пояснення матерілу, відповіді на запитання та інший цікавий матеріал. Також в цих групах вчителі вам висилають інструкції щодо приєднання до різних дистанційних платформ.

Педагогічний колектив гімназії звертає вашу увагу на те, що карантин - це не канікули. Враховуючи величезну небезпеку коронавірусної пандемії, яку переживає весь світ, просимо вас дотримуватися протиепідемічних вимог, особистої гігієни та основних правил збереження власного здоров'я. Просимо вас обмежити контакти з іншими людьми та пам'ятати, що карантин - це час для саморозвитку, творчості та спілкування з сім'єю. Будь ласка, не ігноруйте завдання для дистанційного навчання, звертайтеся по допомогу до своїх вчителів. Бережіть себе і будьте здорові!!

А ось і самі завдання:

1-А, Б, В класи

2 -А, Б, В, Г класи

3-А клас

3- Б, В, Г класи

4 - А, В, Г класи

4 - Б клас

5-А клас

5-Б клас

5-В клас

Сайт 5 -В класу (класний керівник Дигало І.В.)

6-А клас

6-Б клас

6-В клас

7-А клас

7-Б клас

7-В клас

7-Г клас

8-А клас

8-Б клас

8-В клас

8-Г клас

9-А клас

9-Б клас

9-В клас

Сайт 9-В класу (класний керівник Сердюк В.Г.)

10-А клас

Дистанційне навчання з хімії учнів 10-Б класу біолого-хімічного профілю навчання (вчитель Фесенко О.С.)

Біологія 10-Б клас (учитель Магомадова І.Є.)

10-Б клас

11-А клас

11-Б клас

Відеоуроки для учнів 10-11 класів для підготовки до ЗНО

Відеоуроки для всіх класів.Обирайте клас та тему. Бажаємо успіхів!