НУШ 20 тиждень "Спорт"

2020-02-10

/Files/images/1_2019-2020_nr/спорт.jpg

Двадцятий тиждень був присвячений спорту. Його мета – допомогти збагатити словниковий запас та сформувати бажання займатися фізичною активністю. Учні зрозуміли, як важливо грати за правилами та бути чесними. На уроках діти дізналися про досягнення українських спортсменів на Олімпійських іграх 2018 року. Це спонукатиме першачків не тільки ставити цілі, а й досягати їх. А це – перший крок до успіху в дорослому житті!

Навчальна програма запропонувала навчити першачків контролювати власні емоції під час ігор та обговорень. На цьому тижні вчителі допомагали учням бути витривалими, наполегливими та приходити на допомогу друзям.

Двадцятий тиждень НУШ був дуже веселим та цікавим!