Завітайте до бібліотеки. Нові надходження чекають на читача

2020-01-24

/Files/images/1_2019-2020_nr/24.jpg

/Files/images/1_2019-2020_nr/18.jpg

СЕРІЯ «Шкільна бібліотека»

/Files/images/1_2019-2020_nr/ШБ 1.jpg

Основи споживчих знань. Споживча етика посібник серії «Шкільна бібліотека» для 5-6 класів закладів загальної середньої освіти /Літера/ Овчарук О.В, Пужайчереда Л.М.

/Files/images/1_2019-2020_nr/ШБ 2.jpg

Сучасна художня література посібник серії «Шкільна бібліотека» для 5-6 класів закладів загальної середньої освіти /Грамота/ Ніколенко О.М

Антологія. Казка в шкільному курсі літератури посібник серії «Шкільна бібліотека» для 5-6 класів закладів загальної середньої освіти /Соняшник/ Моршавка Ю.О.

«Антологія» Фольклор, міфи і легенди народів світу в шкільному курсі літератури. Посібник серії «Шкільна бібліотека» для 5-6 класів закладів загальної середньої освіти/ Світ\ авт. – упор Чумарна М.І.

/Files/images/1_2019-2020_nr/ШБ 3.jpg

Захоплений світ біології посібник серії «Шкільна бібліотека» для 5-6 класів закладів загальної середньої освіти /Соняшник/ Каліберда М.С. Панов В.В, Чайковська М.А, за ред. Шаламова Р.В.

Унікальні сторінки географії. Визначні географічні відкриття посібник серії «Шкільна бібліотека» для 5-6 класів закладів загальної середньої освіти/Соняшник/ Гільберг Т.Г., Лис Ю.В.

Цікаві факти з історії давніх часів посібник серії «Шкільна бібліотека» для 5-6 класів закладів загальної середньої освіти/Генеза/ Бандровський О.Г.

До уваги вчителів !

Новинки методичної літератури

/Files/images/1_2019-2020_nr/МЛ 1.jpg

Методика реалізації Українського правопису в новій редакції у закладах загальної середньої освіти. Навчально – методичний посібник /Соняшник/ Терещенко В.М., Панченко А.О.

НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА

/Files/images/1_2019-2020_nr/МЛ 2.jpg

Нова українська школа порадник для вчителя навчально – методичний посібник /Літера/ за загальною редакцією Бібік Н.М.

Нова українська школа організація діяльності учнів початкових класів закладів загальної середньої освіти навчально – методичний посібник /Світ/ Кірик М, Данилова Л.

Нова українська школа порадник вихователю групи продовженого дня для закладів загальної середньої освіти навчально – методичний посібник/Світ/ Дмитрів Г.І, Фреїк Н.В, Владика О.Т та інші

/Files/images/1_2019-2020_nr/МЛ 3.jpg

Нова українська школа теорія і практика формувального оцінювання у 1-2 класах закладів загальної середньої освіти навчально – методичний посібник/ Генеза/ Фідкевич О, Бакуліна Н.

Нова українська школа методика навчання інтегрованого курсу «Українська мова» у 1-2 класах закладів загальної середньої освіти на засадах компетентнісного підходу навчально – методичний посібник /Освіта/ Вашуленко М.С.

Нова українська школа методика навчання інтегрованого курсу «Я досліджую світ» у 1-2 класах закладів загальної середньої освіти на засадах компетентнісного підходу навчально – методичний посібник/ Генеза/ Гільберг Т.Г., Тарнавська С.С.

/Files/images/1_2019-2020_nr/МЛ 4.jpg

Навчально – методичний посібник «Нова українська школа методика навчання математики у 1-2 класах закладів загальної середньої освіти» на засадах інтегративного і компетентнісного підходів (авт Скворцова С.О., Онопрієнко О.В)

Нова українська школа використання інформаційно – комунікаційних технологій у 1-2 класах закладів загальної середньої освіти навчально – методичний посібник /Генеза/ Антонова О.

Нова українська школа методика навчання інтегрованого курсу «Мистецтво» у 1-2 класах закладів загальної середньої освіти на засадах компетентнісного підходу навчально – методичний посібник/ Генеза/ Масол Л.М.

/Files/images/1_2019-2020_nr/МЛ 5.jpg

Навчально – методичний посібник «Навчання дітей з особливими освітніми потребами в інклюзивному середовищі» (авт. Колупаєва А.А, Тарасенко О.М)

Навчально – методичний посібник «Асистент вчителя у закладі загальної середньої освіти з інклюзивною формою навчання (авт. Колупаєва А.А, Коваль Л.В, компанець Н.О. та інші»