"Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг"

2020-01-22

/Files/images/sobornost-krasivo.jpg

Сьогодні, 22 січня, наша країна відзначає День Соборності та Свободи України. У Харківській гімназії № 13 пройшов виховний захід "Соборна мати Україна - одна на всіх, як оберіг". Учні відзначили це свято урочисто та патріотично, підготувавши літературно-музичну композицію. Вони згадали важливий момент історичного минулого - День Злуки ЗУНР та УНР. Був переглянутий відеофільм, в якому показані сторінки історичного минулого України. А щоб підкреслити значення свята діти одяглися у вишиті сорочки. День Соборності - це нагадування про те, що сила нашої держиви - в єдності українських земель!Учні школи впевнені в бажанні будувати Українську державу в рівноправній єдності всіх громадян незалежно від національності, віри і переконань, бо Свобода, Незалежність, Соборність – це ті цінності, які завжди були, є і будуть шановані в Україні.

/Files/images/IMG_8733.jpg

З цієї нагоди у бібліотеці розгорнута книжкова виставка: Свято української єдності

/Files/images/1_2019-2020_nr/вист День Соборності.JPG

Виставка привертає увагу учнів гімназії та пропонує замислитися над історією нашої країни, сьогоденням та майбутнім українського народу.