НУШ 11 тиждень "Мода"

2019-11-25

/Files/images/1_2019-2020_nr/мода_n.jpg

Як розповісти дітям про те, що таке мода і як вона впливає на життя людини? Програма 11 тижня НУШ мала допомогти дітям розібратися у цих складних і цікавих питаннях.

Кожна людина має право на вираження власної неповторності. Не можна оцінювати людей тільки за зовнішністю. Учитель, відповідно до навчальної програми НУШ, формувв у першокласників розуміння цього впродовж 11 тижня навчання. Діти навчилися пояснювати, у чому їхня неповторність; переконувати у тому, що не можна сприймати людей за їхнім одягом; пояснювати, що кожен має право на вираження власного «Я», зокрема, й через моду.

Завдання, приклади й очікувані результати навчальної діяльності учнів наведено в презентації 11 тижня НУШ.