Науковий Fest. Кафедра вчителів іноземної мови

2019-11-14

/Files/images/1_2019-2020_nr/49403.jpg

THE MOST BEAUTIFUL WORD IN ENLISH LANGUAGES IS YOU

Проведення Наукового Festу, зокрема з англійської мови, дало учням можливість розкрити власні інтелектуальні, мовленнєві та творчі здібності школярів, проявити себе у різних ситуаціях та ролях, дізнатися багато нового, зацікавитися, а можливо й визначити свою подальшу долю, дізнавшись про власні вподобання, та усвідомлено вивчати предмет.

Вчені довели, що розглядаючи ребуси чи загадки ви тренуєте пам'ять та розумові здібності, а особливо це корисно, коли розгадуєш ребуси англійською мовою. Ознайомившись з правилами складання ребусів, учні 5- х класів (вчителі – Шевченко І.В., Шульман І.В.) мали можливість позмагатися в швидкості розв'язування ребусів. Це чудова інтелектуальна розминка для зміцнення пам'яті та розвитку логіки. Діти змогли не тільки розважитися, а ще й вивчити декілька нових слів.

/Files/images/1_2019-2020_nr/шевч 1.jpg

/Files/images/1_2019-2020_nr/шульм.jpg

З учнями 3-х класів (вчитель Цоменко М.С.) було проведено урок - гру “Ttavelling to funny English” Захід був спрямований на закрiплення пройдених тем,учні з цікавістю виконували поставлені творчi перед ними завдання . Англійська мова – це завжди цікаво, пізнавально та захоплююче.

/Files/images/1_2019-2020_nr/цомен1.jpg

/Files/images/1_2019-2020_nr/цнм2.jpg

Учні 7-х класів (вчитель Сіряк С.В.) поринули до пізнавального квесту "Travelling to a magic world". Це було не лише змагання, це була пізнавальна подорож, де діти ділилися своїми знаннями та відкривали щось нове!

/Files/images/1_2019-2020_nr/Сіряк1.jpg

/Files/images/1_2019-2020_nr/сіряк2.jpg

Для 8-9-х класів (вчителі Довбій Л.І., Бардась В.І., Афоніна Н.Є.) було проведено quiz show" Who knows English better". Учнi змагалися в командах, виконуючи цiкавi пiзнавальнi завдання. Дiти мали можливicть розвивати вмiння працювати в групах та зацiкавитися усвiдомлено вивчати мову.

/Files/images/1_2019-2020_nr/довб.jpg

/Files/images/1_2019-2020_nr/афон.jpg