Конкурс соціальних відеороликів «Проблема, яка мене хвилює»

2019-10-31

/Files/images/1_2019-2020_nr/34760-810x455.jpg

Лідери учнівського самоврядування закладів освіти Холодногірського району ініціювали проведення конкурсу соціальних відеороликів «Проблема, яка мене хвилює».

На конкурс було надано відеороботи, де учні визначили проблеми булінгу, екології, інтернетзалежності, захисту тварин, проблему байдужості в суспільстві.

29 жовтня 2019 року працювало журі конкурсу, до складу якого увійшли представники Управління освіти, соціальних служб Холодогірського району, оргкомітету Харківського міжнародного кінофестивалю «Арттревел», шкільні офіцери поліції.

За висновком журі посіли:

І місце: учні 6-Б класу "Скажімо булінгу Ні" ( кл кер Бухало А. В.)

ІІ місце: учні 7-Б класу "Життя чи сміття!"( кл. рук. Буслова О.О.)

Кращий відеоролик в номінації - за кращу режисерську роботу: відеоробота "Скажімо булінгу Ні", учні 6- Б класу (кл кер Бухало А. В.)

за цілісність естетичності роботи: відеоробота "Життя чи сміття!" учнів 7 Б класу (кл. рук. Буслова О.О.)

Подяка за відеороботу "Мій друг - телефон" , учні 7-Г класу (кл. кер. Фесенко О. С)

Вітаємо наших творчих учнів та їх класних керівників!