Осінній дивограй

2019-10-15

/Files/images/1_2019-2020_nr/listya-letyat.jpg

Завітала осінь до нас в Україну,

Одягла в червоне намисто калину.

Бо ж вкраїнська осінь – це пишні жоржини,

Айстри різнобарвні, горішки ліщини.

Хоч і кажуть, що осінь - сумна пора, але діти, як ніхто інший, здатні радіти золотистим опалим листям під ногами й дощику, під яким так цікаво гуляти. Ось чому свято осені в нашій гімназії є одним з найулюбленіших у школярів!

У залі панувала тепла, доброзичлива атмосфера. Творчо та завзято діти вітали осінь. Пісні, вірші, танці та театралізовані виступи з задоволенням дивилися як педагоги, батьки так і самі школярі.Яскравими прикрасами святи стали гарні декорації: куди подивіться скрізь дари осені: тут і овочі, і фрукти, і гриби з ягодами. Всі діти залишилися задоволеними і щасливими. А для батьків і педагогів - це найкраща нагорода.