Екскурсія до Славяногорська

2019-09-23

/Files/images/1_2019-2020_nr/IMG-31cadd86f47a38f8854bdacfef05e9e5-V.jpg

"Дивовижне поруч"- саме так назвали свою екскурсію учні 6в та 7г класів. 21вересня 2019 року вони відвідали декілька унікальних природних, історичних і духовних пам'яток Харківщини і Донеччини:
- гору Кременець ( найвищу точку Харківської області), на схилах які стоять кам'яні половецькі "баби"
-Ізюмський меморіальний комплекс, присвячений Другій світовій війні
- дерев'яний Свято-Вознесенський храм, де зберігається чудотворна ікона Пісчаськоі Божої матері
-Кириченко криницю, де спробували лікувальну воду з цього джерела
- Свято-Успенську Святогорсу Лавру, де діти відвідали печери крейдового скелі, два печерних храма, крейдового келій та храм Святителя Ніколая Чудотворця.
Діти і дорослі були в захваті від краси Сіверського Дінця, яка відкрилася з оглядових майданчиків Лаври та памятника Артема.
Висловлюємо подяку за чудову екскурсію тур оператору " Навігатор Україна " і нашому екскурсоводу Олені Юріівні.