Відкриття оновленого кабінету інформатики

2019-09-02

/Files/images/1_2019-2020_nr/DSC_0555.JPG

В Україні, яка "крокує" до єдиного світового простору, упровадження інформаційних технологій набуває все більш масштабного і комплексного характеру. Нові інформаційні технології є невід'ємною частиною нашого життя.

Сьогодні, 02 вересня 2019 року, в перший день нового 2019/2020 навчального року, в нашій гімназії відкрито новий сучасний комп’ютерний клас. 14 нових ноутбуків з новітнім програмним забезпеченням вже почали свою роботу.Урочистості з нагоди відкриття нового комп’ютерного класу не залишили байдужими ні учнів, ні педагогів, ні батьків. Присутній на заході в.о. голови адміністрації Холодногірського району Григорій Кашлаков наголосив, що оновлення інформаційного простору гімназії відбулося у рамках Програми розвитку освіти міста за підтримки Харківського міського голови Геннадія Кернеса.Представники батьківського комітету висловили подяку за турботу про їхніх дітей. А вчителі підкреслили, що відкриття нового комп’ютерного класу розширює можливості їхньої творчості та створює більш комфортні умови навчання дітей.У новий 2019/2020 навчальний рік з новітніми технологіями.