Загальношкільні батьківські збори

2019-02-06

/Files/images/1_2018-2019_nr/0.jpg

5 лютого в гімназії пройшли традиційні загальношкільні батьківські збори. Як завжди у центрі уваги нагальні питання, що бентежать, як педагогів, так і батьків: підсумки роботи гімназії за І семестр, профілактика булінгу серед дітей, участь школярів у різноманітних конкурсах, турнірах, змаганнях тощо, питання благоустрою гімназії. На батьківських зборах були присутні голова Адміністрації Новобаварського району Цибульник Т.А.,Ткаченко О.Ю. – депутат Харківської обласної ради, Кашлаков Григорій Дмитрович – в.о. голови Адміністрації Холодногірського району,Гунбіна О.В.- депутат Харківської міської ради, Горбачова І.Є. – начальник управління освіти адміністрації Холодногірського району.

Бесіда з керівниками району пройшла жваво та плідно. Саме вони прокоментували питання благоустрою гімназії та мікрорайону й зарядили позитивом присутніх щодо планів на майбутнє.