НУШ. 15 тиждень "Подорожуємо у часі"

2018-12-22

/Files/images/1_2018-2019_nr/001.jpg

Що таке час? Як його виміряти? З чого складається рік? Навіщо потрібен календар? На ці та інші запитання першачки дізналися протягом п’ятнадцятого навчального тижня, який був присвячений подорожі у часі.

Наприкінці цього тижня школярі вивчили назви днів тижня, навчилися користуватися календарем і аналізувати зміни у природі. Діти подумки помандрували у часі, довідалися, де зимують пташки та чим відрізняються холодні й теплі кольори.

Цей тиждень був передсвятковий! На першачків чекають святкові поробки та математичні ігри.

Ми, дорослі, добре знаємо, що час – це ресурс, який не відновлюється. Як його ефективно використовувати самим та навчити цьому дітей? Легко та цікаво!