Екскурсія до м.Вінниця

2018-10-16

/Files/images/1_2018-2019_nr/IMG_20181013_160449.jpg

13 жовтня 2018 року учні 8В, 10А, 10Б класів були на екскурсії у Вінниці та Вінницькій області. Спочатку відвідали у с. Вороновиці палац XVIII століттяГрохольских-Можайских. Зараз там знаходитьсямузей історії авіації та космонавтики Українита музей кобзарського мистецтва (меморіальна кімната-музей кобзаря В.М.Перепелюка).Потім екскурсія продовжилася у м. Немірів, де знаходиться палац графіні Маріії Щербатової. У Вінниці діти відвідали Національний музей-садибу М.І. Пирогова, геніального хірурга, анатома, творця воєнно-польової хірургії, засновника Товариства Червоного Хреста. Пішохідна прогулянка по Вінниці показала дітям всю красу міста на Південному Бузі. Закінчився насичений емоціями день на Набережній Рошен, де відбувся концерт відомих українських гуртів до Дня Захисника України.