Участь учнів гімназії у ІІ (обласному) етапі МАН

2018-02-06

/Files/images/11_vr/small_academy_sciences.jpg

3 та 4 лютого 2018 рокуна базі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, Харківського національного автомобільно-дорожнього університету та Комунального закладу «Харківська обласна Мала академія наук Харківської обласної ради» відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Вітаємо Оленича Павла, учня 11-класу (керівник - вчитель фізики Мартинова Олена Анатоліївна) який посів І місце в ІІ етапі (обласному) Всеукраїнського конкурсу -захисту наукво-дослідницьких робіт учнів -членів МАН (секція "Матеріалознавство") та буде представляти свою роботу на Всеукраїнському рівні.

А також вітаємо Козлова Максима, учня 10 класу (керівник- вчитель біології Чуб Л.М.), який посів ІІІ місце в ІІ етапі (обласному) Всеукраїнського конкурсу -захисту наукво-дослідницьких робіт учнів -членів МАН в секції "Екологія".

Бажаємо Оленичу Павлу подальшого натхнення та перемоги на Всеукраїнському рівні!