Свято Першого дзвоника

2017-09-01

/Files/images/1_veresnya/1 вересня.jpg

І знову осінь на шкільний поріг прийшла
І знову всюди квітів, посмішок багато
Увага! Гості та малеча гомінка!
В 13 гімназії розпочинається прекрасне свято!

З нагоди свята «Дня знань» від голови Харківської обласної державної адміністрації Світличної Юлії Олександрівни учнів привітала Дараган Олена Володимирівна, методист методичного центру Управління освіти Холодногірського району Харківської міської ради. Учням початкових класів було вручено пам’ятні подарунки від Харківського міського голови Генадія Кернеса та депутата Харківської обласної ради Олександра Ткаченка.

На згадку про свято учням подарували пісню «Поздний Харьковский вальс» про наше рідне місто (слова Сергія Красильника, музика вчителя музичного мистецтва нашої гімназії Олександра Титаренка) у супроводі танцювальної групи учнів нашої гімназії Холостенко Дмитра та Задорожньої Дарини, Карноухова Віталія та Комар Анни, Кириловського Льва та Снурнікової Орини. Пісню виконували лауреати Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів Ерік та Анна Мкртчан.
Гостей на святі привітали Василина та Котигорошко.
В гарній атмосфері пролунав перший дзвоник нашої гімназії!
Бажаємо всім натхнення та успіхів в новому навчальному році!

Фото тут