Робота табору.

2017-06-09

/Files/images/2_tabr/i (1).jpg

9 червня дітвора пришкільного табору переглянули інтерактивну виставу "У пошуках скарбів".

Доброзичливий капітан розповідав про свій корабель і його друзів.Уся весела команда відправляється до Піратської Бухти на пошуки таємничих скарбів. Дорогою мандрівників очікують зустрічі з іншими кораблями, полювання на хижих риб, знайомство зі східною принцесою та багато інших цікавих пригод. Пірати потрапляють у кумедні ситуації, адже вони – не справжні пірати, і пошук скарбів – це лише привід, а небезпечна подорож для них – весела пригодницька гра.

/Files/images/2_tabr/33.jpg /Files/images/2_tabr/28.jpg /Files/images/2_tabr/30.jpg /Files/images/2_tabr/29.jpg /Files/images/2_tabr/31.jpg /Files/images/2_tabr/32.jpg

В мовному таборі день був присвячений найрозумнішим. Учні грали в ігри: "Вгадай тварину", "Хто знає більше слів?", "Одягни ляльку"

/Files/images/2_tabr/21.jpg/Files/images/2_tabr/22.jpg /Files/images/2_tabr/23.jpg