Покладання квітів у сквері Пожежного

2017-04-26

/Files/images/1/IMG_2014.jpg

Сьогодні, 26 квітня, у сквері Пожежного пройшов пам'ятний мітинг. Гості та учні нашої гімназії взяли участь у покладанні квітів до пам'ятника Пожежному та пам'ятного знаку загиблим від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Пам'ять всіх загиблих і померлих вшанували хвилиною мовчання. Гості мітингу зазначили: «Катастрофа, яка сталася 26 квітня 1986 року розділив наше життя на «до» і «після». Досі шукають причини, чому так сталося, але це не скасовує наслідків. Люди хворіють, помирають, народжуються хворі діти. А ті, хто покинув свої будинки? Багато з них все ще вірять, що може бути коли-небудь вони повернуться і переступлять поріг рідного дому. Ця біда об'єднала нас. Ми стоїмо тут абсолютно різні, але готові бути поруч, підтримувати один одного. Сьогодні не свято, а день пам'яті, тому ми вітаємо вас з тим, що у нас ця пам'ять є».

/Files/images/1/IMG_2007.jpg

/Files/images/1/IMG_2011.jpg