Святкуємо Масляну!

2017-02-25

/Files/images/1/maslenica_3.jpg

Вчора На центральному майданчику у дворі Центру дитячої та юнацької творчості №5 п'ятикласники нашої гімназії зібралися на свято Масляної.

/Files/images/1/102_0726.JPG

/Files/images/1/102_0728.JPG

Відзначати в районі таке свято стало вже доброю традицією. Всіх присутніх привітав депутат Харківської обласної ради Олександр Ткаченко.

Для всіх гостей підготували яскраву святкову розважальну програму: народні пісні, українські хореографічні номери та тематичні загадки для дітей на тему Масляної. Також на інтерактивному майданчику працювали майстри hand-made. Разом зі школярами створювали прекрасні вироби, картини та інші предмети ручної роботи.

/Files/images/1/102_0731.JPG

В кінці свята, як і прийнято протягом усього Масляного тижня, учасників заходу частували ароматними млинцями зі сметаною і варенням!