День відкритих дверей Національної академії Національної гвардії України

2017-02-10

/Files/images/1/НА-НГУ.jpg

Сьогодні учні нашої гімназії відвідали День відкритих дверей Національної академії Національної гвардії України. Школярі мали змогу ознайомитись із навчально-матеріальною базою Національної академії та місцями проживання курсантів, Свої вміння продемонстрував взвод спеціального призначення та оркестр Національної гвардії.
Особливу увагу учні звернули на вогневий комплекс, адже офіцери дозволили спробувати школярам свої сили у стрільбі в мультимедійному тирі. Новітні інтерактивні засоби навчання, сучасні аудиторії, тренажери та досвідчені викладачі з досвідом участі в антитерористичній операції готують досвідчених офіцерів – випускників.