Нагородження переможців першого конкурсу медіапроектів Холодногірського району

2017-01-28

/Files/images/1/медиапроект.jpg

Нагородження переможців першого конкурсу медіапроектів Холодногірського району відбулося 26 січня в концертному залі «Україна».
Конкурс проходив серед учнів 9-11-х класів. Його мета - реалізація творчого потенціалу учнів в сфері журналістики, медіакомунікацій і піару. Учасники конкурсу повинні були створити відео на різні соціальні теми в трьох номінаціях: інформаційна програма, реклама і відеокліп.

Понад 200 школярів проявили себе в якості режисерів, операторів, сценаристів і журналістів. Переможців обрало компетентне журі, а за приз глядацьких симпатій всі бажаючі могли поборотися шляхом інтернет-голосування в офіційній групі Холодногірського району в соціальних мережах.

Учні нашої гімназії були нагороджені Дипломом Лаурета та отримали цінній подарунок.

/Files/images/1/74ec5.jpg

/Files/images/1/e8969f3jpg.jpg