Запрошуємо на концерт для школярів «Студенти майбутнього»

2017-01-24

/Files/images/1/fullsize.jpg
26 січня відбудеться концерт для школярів «Студенти майбутнього» в концертному залі «Україна».
Перший концерт для школярів відбувся сьогодні, 24 січня, напередодні Дня святої Тетяни - покровительки всіх студентів. Для дітей виступили танцюристи колективу «Action Street», співачка, студентка Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого Марія Горобцова, колектив сучасної хореографії Харківської державної академії фізичної культури, воркаутери спортивного клубу «BarStylers», студія брейданса «X-Makers», співак, студент Української академії банківської справи Національного банку України НегуаСагару, учасники телепроекту «Ліга Сміху» - збірна команда КВК вищих навчальних закладів Харкова «Улюблене місто» та інші колективи.

Також школярі подивилися лазерне шоу і взяли участь в конкурсі з призами. Як повідомив заступник Харківського міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко, серію концертів проведуть для того, щоб познайомити школярів з вишами і творчими досягненнями студентів.
Запрошуємо всіх бажаючих!